Sunday, September 25, 2022
 
Haberler

Reklamlar

Sitemizde genel olarak banner veya logo reklam yayınlamayı düşünmüyoruz. Ancak diğer reklam alternatifleri şunlardır;

1- Genel Google reklamları:

Sitemizde reklam verebilmek için google adwords programına kayıt olarak, reklam vereceğiniz siteyi www.hukuksiteleri.net olarak seçebilirsiniz. Bu durumda google sitenizin reklamını hukuksiteleri.nette yayınlar, siz tıklama başına ücret ödersiniz... Ancak bunun kontrolü bizde olmadığından reklamınızın nerede ve ne sürede çıkacağını garanti etmemekteyiz. Ayrıca google adsense reklamlarının google pageranke olumlu bir etkisi de olmadığından daha ziyade aşağıdaki reklam türünü denemenizi tavsiye ederiz.

2- Sponsor ve partner site reklamları..

Sponsor ve partner linkler her sayfada ayrıcalıklı olarak görünen linklerdir. Bunlar ayrıca sitede kaç sayfa varsa büyük çoğunluğunda yayınlanırlar. Hem tanınırlık hem de pagerank açısından sitelerinize katkıda bulunurlar. Bunun için bir yıllık sponsor link ücretimiz 150 Amerikan Doları , bir yıllık partner link ücreti 120 amerikan doları olup, sitenizin linkini de bildirmek suretiyle, tüm sayfa altlarındaki iletişim sayfasından müracaat etmeniz, siteniz uygun görüldüğünde size göndereceğimiz linkteki hesaba Paypal ile ödeme yapmanız gerekmektedir.

Siteden kazanılan tüm reklam kazançların sadece ve sadece site masraflarına katkıda bulunması için kullanıldığını ve herhangi bir ticari kazanç amacı gütmediğimizi de burada belirtmek isteriz. Bu itibarla yapacağınız ödemenin sadece destek amaçlı olduğunu bilmektesiniz.

Not: Sponsor veya partner linklere özel avukat siteleri kabul edilmemektedir. Çünkü bu avukatların reklam yapamayacağına dair yönetmeliğe aykırı bir durumdur...

 

Öneri Linkler