Sunday, September 25, 2022
 
Haberler

Site Ekleme Şartları

Hukuksiteleri.net Site Ekleme Koşulları :

1- Ekleme talebinde bulunulan site hukuk sitesi olmalı veya hukuk ile ilgili sayfaların yoğun olduğu bir site bölümü olmalıdır. Az sayıda hukuki bilgi bulunan siteleri veya sayfaları kabul etmemekteyiz.

2- Eklememiz tavsiye olunan hukuk sitesi özgün içeriğe sahip olmalıdır. Sadece forumdan veya diğer sitelerden alıntılara yer veren siteleri kabul etmemekteyiz.

3- Site ekleme formundaki tüm alanlar doğru ve anlamlı şekilde doldurulmalı, site başlığı ve açıklaması siteyi tanımlamalıdır.

a- Site adı kısmı sitenin gerçek adı olmalıdır. Örneğin: hukukcularınsitesi.com şeklinde sitenizin site adı "hukuk" olamaz, doğrusu "Hukukçuların Sitesi"dir.

b- Site ekleme formunda açıklama kısmında kelime avı cinsinden sadece kelimelere yer verilmemeli, tam bir açıklama yapılmalıdır. Örnek: hukukcular, avukatlar, hukuk, siteleri, avukat, kanun .... gibi sadece kelimelerden oluşan ve cümle niteliğinde olmayan açıklamaları kabul etmemekteyiz.

5- Karşılık link vermeniz zorunlu. Sitemizin linkini sitenizde görmek istiyoruz. Çünkü bizim de tanınmaya ihtiyacımız var. Hukuksiteleri.net linkini sayfalarınıza veya sitenize eklemediğiniz takdirde dizine kabul etmeyeceğimiz gibi bir müddet sonra düzenli kontrollerimiz sırasında linkimizin kaldırıldığını görmemiz halinde siteniz dizinden çıkarılacak ve bir daha eklenememek üzere dizinden yasaklanacaktır (ban). Not: Linkimizi nasıl ekleyeceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki YARDIM linkinden bilgi alabilirsiniz.

6- Site ekleme önerisinde bulunduktan sonra spam tarzda üst üste aynı linki eklemek yasaklanma nedenidir. Biz eklenen siteleri belirli aralıklarda kontrol ediyor, uygunsa onaylıyoruz. Bu bekleme süresi için her hangi bir garantimiz olmamakla birlikte linkinizi önereli 3 aydan fazla zaman geçti ise tekrar site ekleme talebinde bulunabilirsiniz.

7- Kişisel veya kurumsal sitesini eklemek isteyen avukatlar veya avukatlık ortaklıklarının sitelerinin reklam yasağı hakkındaki düzenlemeye uygun olmaları şarttır. Mesela, alanadı uzantısı av.tr olmayan, sitesinde faaliyet alanları ve referans müvekkileri listeleyen avukat siteleri dizinimize kabul edilmemektedir.

8- Hukuk siteleri net dizini bu şartları değiştirmeye veya kaldırmaya her zaman yetkilidir.

Öneri Linkler